Beschikbaarheid Camtasia: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 27: | Line 27: | ||
|Unnik | |Unnik | ||
|Groen | |Groen | ||
|alle collegezalen|- | |alle collegezalen | ||
|- | |||
|Freudenthal | |Freudenthal | ||
| | | | ||
Revision as of 14:35, 18 February 2019
| gebouw | arenazalen | kleine zalen |
|---|---|---|
| Koningsberger | Cosmos, Pangea en Atlas | Laboratoriumzalen |
| David de Wied | 1.22 en 1.30 | 034, 036, 103, 104, 105, 108, 112, 116, 120, 132 en 136 |
| Buys Ballot | alle zalen met een pc voor de docent | |
| Ruppert | Rood, Wit, Blauw | alle collegezalen |
| Educatorium | Megaron, Theatron | |
| Unnik | Groen | alle collegezalen |
| Freudenthal | 611AB | |
| UMCU | Rose, Groen, Blauw, Geel | Tuinzaal, 2.71 en 3.71 |
| Diergeneeskunde | alle collegzalen | alle collegezaaltjes |