Beschikbaarheid Camtasia: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
| (One intermediate revision by the same user not shown) | |||
| Line 27: | Line 27: | ||
|Unnik | |Unnik | ||
|Groen | |Groen | ||
|alle collegezalen|- | |alle collegezalen | ||
|- | |||
|Freudenthal | |Freudenthal | ||
| | | | ||
| Line 33: | Line 34: | ||
|- | |- | ||
|UMCU | |UMCU | ||
| | |nergens meer sinds februari 2019 | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Diergeneeskunde | |Diergeneeskunde | ||
Latest revision as of 14:36, 18 February 2019
| gebouw | arenazalen | kleine zalen |
|---|---|---|
| Koningsberger | Cosmos, Pangea en Atlas | Laboratoriumzalen |
| David de Wied | 1.22 en 1.30 | 034, 036, 103, 104, 105, 108, 112, 116, 120, 132 en 136 |
| Buys Ballot | alle zalen met een pc voor de docent | |
| Ruppert | Rood, Wit, Blauw | alle collegezalen |
| Educatorium | Megaron, Theatron | |
| Unnik | Groen | alle collegezalen |
| Freudenthal | 611AB | |
| UMCU | nergens meer sinds februari 2019 | |
| Diergeneeskunde | alle collegzalen | alle collegezaaltjes |