Beschikbaarheid Camtasia: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
| (10 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
| Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! gebouw | |||
! arenazalen | |||
! kleine zalen | |||
|- | |||
|Koningsberger | |||
|Cosmos, Pangea en Atlas | |||
|Laboratoriumzalen | |||
|- | |||
|David de Wied | |||
|1.22 en 1.30 | |||
|034, 036, 103, 104, 105, 108, 112, 116, 120, 132 en 136 | |||
|- | |||
|Buys Ballot | |||
| | |||
|alle zalen met een pc voor de docent | |||
|- | |||
|Ruppert | |||
|Rood, Wit, Blauw | |||
|alle collegezalen | |||
|- | |||
|Educatorium | |||
|Megaron, Theatron | |||
| | |||
|- | |||
|Unnik | |||
|Groen | |||
|alle collegezalen | |||
|- | |||
|Freudenthal | |||
| | |||
|611AB | |||
|- | |||
|UMCU | |||
|nergens meer sinds februari 2019 | |||
| | |||
|- | |||
|Diergeneeskunde | |||
|alle collegzalen | |||
|alle collegezaaltjes | |||
|} | |||
Latest revision as of 14:36, 18 February 2019
| gebouw | arenazalen | kleine zalen |
|---|---|---|
| Koningsberger | Cosmos, Pangea en Atlas | Laboratoriumzalen |
| David de Wied | 1.22 en 1.30 | 034, 036, 103, 104, 105, 108, 112, 116, 120, 132 en 136 |
| Buys Ballot | alle zalen met een pc voor de docent | |
| Ruppert | Rood, Wit, Blauw | alle collegezalen |
| Educatorium | Megaron, Theatron | |
| Unnik | Groen | alle collegezalen |
| Freudenthal | 611AB | |
| UMCU | nergens meer sinds februari 2019 | |
| Diergeneeskunde | alle collegzalen | alle collegezaaltjes |